گردهمایی دوستداران محیط زیست بندرماهشهر در همایش مدیریت پسماندهای خانگی

ه گزارش تواناخبر، به نقل از روابط‌عمومی پتروشیمی بوعلی سینا؛ شهروندان، هنرمندان و دوستداران محیط زیست شهرستان بندرماهشهر در همایش مدیریت پسماندهای خانگی که با همت سازمان حفاظت محیط زیست و پتروشیمی بوعلی سینا برگزار شد، گردهم آمدند.

در این همایش که با حضور استاد برجسته کشوری برگزار شد. رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان، مدیران شرکت پتروشیمی بوعلی سینا، هنرمندان انجمن هنرهای تجسمی، اعضای سازمان‌های مردم نهاد و شهروندان حضور داشتند. و در خصوص پسماندهای خانگی و راه‌های کاهش و تفکیک پسماند از مبدأ به تبادل تجربه و گفتگو پرداختند.

همچنین در این مراسم که پس از کارگاه آموزشی با مسابقه‌های زیست محیطی همراه بود. شهروندان با استاد برجسته پسماندهای خانگی گفتگو کردند.

در پایان این همایش که با حضور علاقه‌مندان برگزار شد، از سوی پتروشیمی بوعلی سینا به برگزیدگان ورکشاپ هنرهای تجسمی که در ماه‌های گذشته از سوی این شرکت برگزار شده بود، هدایایی اهدا گردید.

لازم به ذکر است، شرکت پتروشیمی بوعلی سینا که در سال جاری با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست شهرستان بندرماهشهر چندین همایش و اقدام محیط زیستی را انجام داده است، با ارتقای فرهنگ عمومی، محیط زیست مردم پایه و کاهش آلودگی پلاستیکی را به عنوان سیاست خود تعریف کرده است.

https://tavanakhabar.ir/986کپی شد!