سلام بورس به نیشکر

تالار شیشه ای شیرین شد

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: این شرکت در فرابورس پذیرش شده و سهام آن به عنوان بزرگ‌ترین عرضه تاریخ بورس به زودی عرضه می‌شود.

به گزارش خبرنگار توانا خبر، عبدعلی ناصری ظهر امروز شنبه ۲۴ دی ماه در مراسم تجلیل از بانوان شاغل در صنعت نیشکر اظهار کرد: یکی از مهمترین دلایل تسریع در روند پذیرش نیشکر در فرابورس، سوددهی مناسب توسعه نیشکر است.

وی افزود: میزان سوددهی این شرکت در سه سال گذشته رو به رشد بوده و این صنعت علی‌رغم همه بحران‌ها، سودآوری مناسبی داشته است.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی تصریح کرد: ورود توسعه نیشکر و صنایع جانبی به بازار سرمایه گامی برای تحوّل و توسعه پیشرفت این شرکت است که در سال تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین، برکات زیادی برای این صنعت به همراه دارد.

ناصری گفت: همزمانی پذیرش این شرکت در فرابورس با میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهراء(س)، نویدبخش روزهای خوب برای صنعت نیشکر است.

وی یادآور شد: چندی پیش نیز، مدیران، هیأت پذیرش فرابورس و سهامداران شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی به منظور ارزیابی و بررسی عرضه این شرکت در فرابورس، به خوزستان آمدند و از کشت و صنعت‌های نیشکری بازدید کردند. این بازدید و نشست، مقدمه‌ای برای واگذاری سهام این شرکت در فرابورس بود.

خبرنگار: مهدی ربیع

https://tavanakhabar.ir/624کپی شد!