دهان رئیس موساد را پاییدند!

گروه هکری دست های باز با انتشار اطلاعات شخصی گوشی همرا رییس سازمان جاسوسی موساد ثابت کرد که دهان دایوید باریناع را هم پاییده است!

در ادامه تاخت‌وتاز هکرها در تلفن همراه رئیس موساد، یک گروه هکری دهان رییس سازمان جاسوسی صهیونیستی را پایید!

پایگاه عبری‌زبان روتر نت با انتشار این خبر نوشت: گروه هکری دست‌های باز تصاویری از دندان‌های دیوید بارنیاع را منتشر کرده از وی خواست به بهداشت دهان و دندان بیشتر توجه کند.

تصاویر جدید منتشر شده از سوی این گروه هکری دومین دسته از تصاویری است که از دستگاه‌های شخصی رئیس موساد منتشر و گواهی بر هک شدن کامل رایانه و تلفن همراه او دارد.

این گروه بعد از آن‌که چند ماه پیش تصاویر شخصی بارنیاع و کپی بلیط‌های سفرهای هوایی کنار اسناد مالیاتی او و خانواده‌اش را کنار تصویر ماهواره‌ای خانه‌اش منتشر کرده بودند، این بار تصاویری از دندان‌های او را در اختیار کاربران فضای مجازی قرار داده به بارنیاع توصیه کردند، از مسواک و خمیر دندان به‌طور منظم و روزی دو بار استفاده کند.

هکرها به‌زبان عبری برای بارنیاع نوشتند: این هم هدیه عید پوریم برای شماست.

برخی کارشناسان و فعالین رسانه ای صهیونیست مدعی شده اند که پاییده شدن دهان رئیس موساد کار عوامل جمهوری اسلامی ایران است.

گفتنی است دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی بعد از آن‌که چند ماه پیش اطلاعات شخصی رئیس موساد لو رفته بود، ادعا کرد این رخنه به تلفن همسر او صورت گرفته است و دستگاه تلفن همراه و رایانه شخصی رئیس موساد غیر قابل نفوذ است اما این بار در مقابل اطلاعات جدید سکوت اختیار کرده است.

عیدی که گروه هکری با کنایه آن را به رییس موساد تبریک گفته است به نام “پوریم شوشان” است که بخاطر غلبه ی یهودیان به هامان وزیر خشایارشاه هخامنشی و کشتن قریب به ۳۰ هزار ایرانی در آن روز، در روز ۱۵ آدار برگزار می شود و بنوعی بزرگترین جشن عبری محسوب می شود.

ببینید:

https://tavanakhabar.ir/418کپی شد!