تیم النصر در دو طبقه از هتل بین المللی قرنطینه خواهد شد!/محل اقامت لوکس رونالدو در ایران+تصاویر

گفته می شود تیم النصر در مدت اقامت در ایران، دو طبقه از هتل لوکس اسپیناس پالاس را در اختیار خواهند گرفت.

بدون شک اگر سفر کریستیانو رونالدو به تهران در معیت کاروان النصر عربستان قطعی شود، یکی از مهم‌ترین اتفاقات برای ورزش ایران طی چند سال اخیر به وقوع خواهد پیوست و از همین حالا بحث بر سر شکل میزبانی و اسکان این فوق ستاره فوتبال جهان بالا گرفته است.

به گزارش طرفداری و به نقل از خبر آنلاین، در همین خصوص پنجشنبه شب شنیدیم مدیران ارشد باشگاه النصر عربستان راهکار خاصی را برای حضور کریستیانو در تهران مد نظر قرار داده‌اند که در نوع خود جالب توجه است. آنها قصد دارند هنگام ورود به تهران شکل اقامت اعضای کاروان خودشان در هتل را به گونه‌ای هماهنگ کنند که یک یا حداکثر دو طبقه از این هتل به طور کامل در اختیارشان باشد و هیچ مسافر دیگری اجازه تردد در این طبقات را نداشته باشد.

با توجه به اینکه هتل بین المللی و ۵ ستاره لوکس اسپیناس پالاس پیش از این محل اقامت سیاستمداران و شیوخ عرب بوده است و پادشاهی عربستان سعودی یک طبقه ی کامل آن را بعنوان محل اقامت کارکنان سفارت خود بصورت بلند مدت اجاره کرده است؛ به نظر می رسد محل اقامت قطعی تیم النصر و رونالدو در این هتل خواهد بود.

مدیریت هتل اسپیناس پالاس نیز اعلام کرده که سوییت آسمان در بالاترین قسمت هتل را برای اقامت رونالدو پیشنهاد داده است.

سوئیت رونالدو هم در یکی از این دو طبقه قرار می‌گیرد و حتی اگر برایش در طبقه دیگر هتل سوئیت اختصاصی بگیرند، باز هم کسی غیر از خود عربستانی‌ها در آنجا اجازه تردد نخواهد داشت و طوری هماهنگ می‌شود که فقط یکسری از کارکنان بتوانند برای خدمات روزمره هتل به آنجا رفت و آمد داشته باشند ولی از آنجا به گونه‌ای حراست می‌شود که هیچ هوادار یا حتی مسافر دیگری از هتل نتواند به طبقه محل اقامت کاروان النصر وارد شده یا نزدیک اتاق کریستیانو رونالدو شود.

مدیبریت هتل اسپیناس

از طرف دیگر فعلا هیچ برنامه‌ای برای ملاقات این فوق ستاره پرتغالی با هواداران یا خبرنگاران در لابی هتل تدوین نشده و قرار است او فقط در صورت تمایل با خبرنگاران در پایان مسابقه صحبت کند. البته شاید سرمربی النصر ترجیح بدهد رونالدو را به کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی هم بیاورد. اتفاقی که برای رسانه‌های ایران قطعاً سورپرایز خواهد بود.

گفتنی است طبق اعلام باشگاه پرسپولیس، کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل النصر روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و در همان روز هم رسانه‌ها می توانند ۱۵ دقیقه از تمرین را ملاحظه کنند.

https://tavanakhabar.ir/1647کپی شد!