مدیرعامل پتروشیمی اروند در یادداشتی تقارن ماه مبارک رمضان و نوروز باستانی را تبریک گفت

محمدرضا کریمی مدیرعامل و نائب رییس هیات مدیره شرکت پتروشیمی اروند در یادداشتی فرارسیدن نوروز باستانی و ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.

بِسْمِ ٱللَّٰهِ ٱلرَّحْمَٰنِ ٱلرَّحِیمِ

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

دگرگونی آفرینش و رویش دوباره طبیعت که امسال با عطر روح‌افزای بهار قرآن نیز تقارن یافته، ما را به تأمل در رستاخیز طبیعت و تحول احوال خویش به سوی «احسن‌الحال» فرامی‌خواند.

همکاران گرامی؛

خداوند منان را شاکریم که بار دگر‌ با گذر از سالی پربار و سرشار از تلاش و کوشش در عرصه خدمت رسانی؛ علی رغم مشکلات و سختی ها، کوله باری از تجربه و دانش برای صنعت پتروشیمی کشور به یادگار ماند.

در سالی که گذشت در کنار یکدیگر  با تحول آفرینی و عزم همگانی “تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین” را سرلوحه کار خویش قرار دادیم تا با خلق آینده‌ای متکی بر دانش و فناوری بومی،  با دستان توانای دانشمندان میهن اسلامی شرکت را در والاترین جایگاه تاریخ فعالیتش تا به امروز برسانیم و با استعانت از کرم الهی و بهره گیری از دانش متخصصین ایرانی، آینده‌ی صنعت پتروشیمی را روشن‌تر سازیم.

همراهان پر تلاشم؛
 تفکر نوین شکل گرفته با هدف افزایش تولید، داخلی‌سازی و رفع تنگناها با تأکید بر توان داخلی و حرکت به سوی تکمیل زنجیره ارزش در افق پیش رو، با تلاش، کوشش و همدلی هیات مدیره  و یکایک همکاران میّسر شد و از این رو؛ برخود لازم می‌دانم  از تلاش‌های متعهدانه هیات مدیره محترم، کارکنان متخصص و جهادگر و سایر ذینفعان و سهامداران که با عزمی راسخ در مسیر تعالی سازمان همت نمودند، تشکر و قدردانی نمایم.

در پایان؛ ضمن گرامی‌داشت فرخنده سالروز ملی شدن صنعت نفت، تقارن بهار طبیعت و بهار قرآن را تبریک عرض کرده و سلامت، سعادت و سربلندی همگان را از درگاه الهی مسئلت می‌نمایم.

محمدرضا کریمی 
نائب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل

https://tavanakhabar.ir/1254کپی شد!