نمازخانه پتروشیمی امیرکبیر به مسجد تبدیل شد

در آیینی با حضور مسئولان، نمازخانه مجتمع پتروشیمی امیرکبیر به مسجد تبدیل شد.

به گزارش تواناخبر و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی امیرکبیر؛ در آئینی با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین «جلیل علی‌نژاد» رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان خوزستان، مدیرعامل و جمعی از مدیران و کارکنان این شرکت، نمازخانه مجتمع پتروشیمی امیر کبیر به مسجد تبدیل شد.

رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان خوزستان در این آئین گفت: همه محیط ها از جمله شرکت ها می بایست به یک محیط معنوی تبدیل شوند تا روحیه ایثار و شهادت در بین مردم نهادینه شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین «جلیل علی‌نژاد» بااشاره به تاکیداهل بیت (ع) بر ترویج نماز افزود:تبدیل این مکان به مسجد قطعا پتروشیمی امیرکبیر را به یک پایگاه فرهنگی،مذهبی تبدیل خواهد کرد که در کنار فعالیت اقتصادی برای مسائل فرهنگی و دینی اهمیت بالایی قائل است.

وی با تقدیر از این اقدام پتروشیمی امیرکبیر ، اظهار داشت: این اقدام سبب ترویج برنامه های فرهنگی و مذهبی در این شرکت خواهد شد و پرسنل باید از این مکان در راستای برنامه های فرهنگی و مذهبی بهترین استفاده را ببرند.

گفتنی است مسجد مجتمع امیرکبیر به نام مسجد امام رضا (ع) نامگذاری شد و اولین نماز جماعت آن امروز چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ برگزار گردید.

پتروشیمی امیرکبیر به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان پلی اتیلن در منطقه ویژه اقتصادی بندر ماهشهر واقع شده است.

https://tavanakhabar.ir/1169کپی شد!