تقدیر وزارت کار از مدیریت پتروشیمی امیرکبیر

مشاور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در امور ایثارگران از مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر تقدیر کرد

به گزارش تواناخبر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی امیرکبیر؛ مسعود آزادی مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور ایثارگران با حضور در دفتر مرکزی این شرکت از سعید صادقی مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر به دلیل تلاش های ایشان در جهت تبدیل وضعیت پرسنل مشمول طرح ایثارگری و بهبود شرایط آنها در شرکت با ارائه لوحی تقدیر کرد.

در بخشی این تقدیرنامه آمده است:”بی شک تلاش در جهت باروری ثمره مجاهدت های ایثارگران وظیفه کسانی است که قلبشان برای آنها و تداوم راه سرخشان می تپد. انسان های شایستهای که اصل خدمت را نه به عنوان وظیفه، بلکه به عنوان فریضه الهی تلقی می کنند، نه تنها در جامعه بلکه در پیشگاه قادر متعال همواره سربلند هستند. در این راستا از تلاش های صادقانه جناب عالی در همکاری با امور مربوط به ایثارگران وزارت متبوع در تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران معزز، تقدیر و تشکر می نمایم. با امید به اینکه در جهت تداوم خدمت به جامعه ایثارگران همواره پاینده و گام هایتان راسخ و استوار به سوی بهروزی و پیروزی باشد “.

گفتنی است پس از تغییرات مدیریت پتروشیمی امیرکبیر، شرکت پتروشیمی امیرکبیر از اولین شرکت های صنعت پتروشیمی می باشد که پرسنل مشمول طرح ایثار گری را تبدیل وضعیت نموده است.

https://tavanakhabar.ir/1148کپی شد!