در آستانه عید قربان و دهه ولایت

کارکنان پتروشیمی خوزستان در عملی خداپسندانه خون اهدا کردند

در آستانه عید سعید قربان و دهه ولایت، کارکنان پتروشیمی خوزستان در راستای انجام مسؤلیت اجتماعی و سنت حسنه‌ی کمک‌رسانی به بیماران، به اهدا خون پرداختند.

به گزارش تواناخبر و به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی خوزستان؛ در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون و مشارکت‌های مسئولیت‌های اجتماعی و همچنین با توجه به نیاز مبرم مراکز درمانی و بیمارستانی به انواع گروه‌های خونی بامساعدت مدیر عامل و هماهنگی انجام‌ شده از سوی واحد ایمنی و بهداشت و نماینده مسئولیتهای اجتماعی شرکت با سازمان انتقال خون اهواز جمعی از پرسنل به نیت خداپسندانه و به‌ صورت داوطلبانه با اهدای خون، در این امر حیاتی و انسان‌دوستانه مشارکت کردند.

مسئول ایمنی و بهداشت شرکت پتروشیمی خوزستان با حضور در محل اهدای خون و با اشاره به اهمیت و توجه به سلامت کارکنان گفت: اهدای خون سبب پویایی سیستم خون‌سازی شده و علاوه بر نجات جان هم‌نوعان افراد اهداکننده را نیز از نعمت سلامتی بهره‌مند می‌کند؛ به طور کلی بیماران بسیاری به خون نیازمندند و اهدای خون سالم کمک حیات‌بخشی به بیماران و خانواده‌های چشم‌انتظار می‌کند و اهداکنندگان از اجر اخروی هم برخوردار می‌شوند.

گفتنی است، پرسنل شرکت پتروشیمی خوزستان در نظر دارند به‌ منظور تأمین بخشی از نیازهای بیماران به این مایع حیاتی به‌ صورت مستمر در این امر خداپسندانه شرکت کنند.

https://tavanakhabar.ir/959کپی شد!