رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان خوزستان

با حضور سردار نقدی، سردار شاهوارپور و جمعی از مسولین و فرماندهان، آیین رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان خوزستان برگزار شد.

به گزارش تواناخبر به نقل از بسیج رسانه استان خوزستان؛ طی مراسمی با حضور سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار سرتیپ حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان و جمعی دیگر از مسئولین بسیج اقشار استان خوزستان، پوستر هشتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان خوزستان رونمایی شد.

سرگرد سجاد بهمئی، مسئول سازمان بسیج رسانه خوزستان اینباره مراسم اظهار داشت: یکی از توصیه هایی که مقام معظم رهبری در سال‌های اخیر نسبت به اهمیت آن تأکید دارند بحث جهاد تدبیین و امید آفرینی است بر این مبنا جشنواره هشتم ابوذر با همین رویکرد در سطح ملی برگزار می‌شود.

دکتر بهمئی بیان کرد: مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیرشان بر نقش‌آفرینی بیشتر رسانه‌ها تأکید دارند تا بتوانند در مقابله با جنگ ترکیبی دشمن علیه ملت ایران مؤثرتر حضور یابند.

مسئول سازمان بسیج رسانه خوزستان تصریح کرد: هشتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر قصد دارد تا با ایجاد فضای رقابتی روحیه نشاط را به جامعه رسانه‌ای کشور تزریق کند که بی‌شک این روحیه نشاط به مخاطبان این رسانه‌ها نیز منتقل خواهد شد.

بهمئی گفت: در دوره هفتمین جشنواره ابوذر حدود ۵۵۴ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که پیش‌بینی می‌کنیم در این دوره شاهد رکوردشکنی ارسال آثار باشیم.

بهمئی با تاکید براینکه این جشنواره در جهاد تبیین نقش‌آفرینی مؤثری داشته است بیان کرد: هشتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در قالب‌های گزارش، مصاحبه، یادداشت، سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موشن‌گرافی، عکس، کلیپ گزارش ویدئویی، مستند و پادکست برگزار می‌شود.

وی در پایان یادآور شد: محور‌های هشتمین دوره از این جشنواره نیز «مهار تورم – رشد تولید»، «جهاد تبیین»، «پیوند رسانه و صنعت»، «مقابله با آسیب‌های اجتماعی»، «دستاورد‌های انقلاب اسلامی»، «بسیج و حوزه‌های عمل»، «امید و نشاط آفرینی»، «خانواده، جامعه و فرزندآوری»، «سبک زندگی ایرانی و اسلامی (عفاف و حجاب)» و «رسانه و گروه‌های جهادی»

https://tavanakhabar.ir/942کپی شد!