در دیدار مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان خوزستان با مدیرعامل پتروشیمی اروند مطرح شد

در دیدار مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند با مدیرکل فنی و حرفه ای استان خوزستان بر ارتقاء سطح همکاری‌های بین‌بخشی و تقویت مهارتها تاکید شد.


به گزارش خبر صنعتی به نقل از روابط عمومی پتروشیمی اروند، مدیرکل فنی و حرفه ای استان خوزستان و رییس فنی حرفه‌ای شهرستان بندر ماهشهر با حضور در مجتمع پتروشیمی اروند با مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت دیدار و گفتگو کردند.

این دیدار که با هدف ارتقاء سطح همکاری‌های بین‌بخشی و تقویت فعالیت های مهارت محور انجام شد، فرصتی برای بررسی ظرفیت‌های آموزشی و تخصصی بود.

مدیرکل فنی حرفه‌ای استان خوزستان در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از سطح فناوری و تخصص‌های موجود در پتروشیمی اروند، آمادگی فنی و حرفه‌ای استان و شهرستان را با هدف ارائه دوره‌های آموزشی مهارت محور و تقویت بیشتر نیروی انسانی شرکت اعلام کرد و از مدیران شرکت دعوت کرد تا از ظرفیت‌های آموزشی مراکز فنی حرفه‌ای استان بازدید به عمل آورند.

گفتنی‌ست؛ این نشست فرصتی بود تا طرفین در خصوص راه‌های تقویت همکاری‌های متقابل و ارتقاء دانش کارکنان به تبادل نظر بپردازند و برنامه‌هایی برای آموزش‌های تخصصی و توسعه مهارت‌ها تدوین شود.

https://tavanakhabar.ir/8831کپی شد!