برگزاری مجمع عمومی سالانه پتروشیمی خوزستان

مدیرعامل پتروشیمی خوزستان در مجمع عمومی سالانه این شرکت از افزایش تولید ۷۰ درصدی نسبت به سال ۱۴۰۰ در این پتروشیمی خبر داد.

به گزارش تواناخبر به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی خوزستان؛ جلسه مجمع عمومی عادی سالانه درساعت ۱۰صبح روز شنبه ۲۰ خردادماه ۱۴۰۲ به ریاست آقای دکتر محمد حسین فامیلی و با حضور نمایندگان سهامداران و حسابرس مستقل و بازرس قانونی به میزبانی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس برگزار گردید.

در این مجمع پس از قرائت دستور جلسه و گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی صورتهای مالی سال مالی منتهی به تاریخ ۲۹/۱۲/۱۴۰۱ تصویب گردید و همچنین در ادامه جلسه؛ مدیر عامل پتروشیمی خوزستان با اشاره به انجام برنامه های منظم و هدفمند در ابعاد مختلف از جمله تامین خوراک، تولید، فروش و غیره طی سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ که منجر به پایداری سودآوری شرکت همانند چهار سال گذشته گردید، از افزایش تولید ۷۰درصدی این شرکت در سال قبل خبر داد و افزود “که این دستاوردها، حاصل تلاش همه ی کارکنان، مدیران، اعضای هیئت مدیره و حمایت های همه جانبه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس بوده است”.

دکتر صالح احمدی در این مجمع از برنامه های سرمایه گذاری زود بازده شرکت خبر داد و تصریح کرد؛ طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر افزایش تولید، شرکت پتروشیمی خوزستان نیز برنامه های سرمایه گذاری زود بازده در تولید هاردنرهای اپوکسی، رزین های سنگین و تولید خوراک اپی کلرو هیدرین که تکمیل کننده زنجیره ارزش پتروشیمی خوزستان است را در دستور کار خود قرار داده است.

ایشان همچنین با تشریح برنامه ها خاطر نشان کرد؛ با توجه به نگاه توسعه محور دکتر “علی عسگری” مدیر عامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و پیش بینی انجام شده،این برنامه ها از محل منابع مختلف قابلیت اجرایی شدن را داراست.

https://tavanakhabar.ir/882کپی شد!