استفاده از هوش مصنوعی در ترور شهید فخری زاده/ جزئیات ترور شهید فخری‌زاده از زبان جانشین فرمانده سپاه/سردار فدوی درباره انتقام خون حاج قاسم توضیح داد

 

 

سردار علی فدوی جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر روز یکشنبه در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه تهران طی سخنانی اظهار داشت:  دشمن تاب تحمل دانشمندان و مجاهدان ما در عرصه علم را نداشت و آنها را ترور کرد که آخرین آنها شهید فخری‌زاده است.

وی با اشاره به شهادت سردار شهید استوار گفت: این شهید بزرگوار در عراق مأموریت فرهنگی داشت و در آنجا به کرونا مبتلا شد که بعد از ۶۵ روز به شهادت رسید.

فدوی تصریح کرد: این مسیر تمام‌شدنی نیست زیرا مبارزه تمام‌شدنی نیست. در جهان تنها دو مسیر حق و باطل وجود دارد و حزب خدا و حزب شیطان مقابل یکدیگر قرار گرفتند و خداوند اراده کرده است که حزب خدا پیروز باشد.

استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی در ترور شهید فخری زاده

سردار فدوی  درباره شهادت سردار فخری‌زاده گفت: ۱۱ پاسدار همراه شهید فخری‌زاده بوده‌اند و انفجار نیسان هم به‌ خاطر از بین بردن پاسداران بود. آدمی در صحنه ترور نبود و ۱۳ تیر کلاً شلیک شده و همه از تیربار داخل نیسان بوده است.

وی ادامه  داد: بقیه تیرها توسط محافظان شلیک شده است. تیربار داخل نیسان هم مجهز به یک سیستم هوشمند ماهواره‌ای بوده که روی شهید فخری‌زاده زوم کرده بود و از هوش مصنوعی بهره می‌برده است. سرتیم حفاظت هم که تیر خورده به‌دلیل آن است که خودش را روی شهید انداخته است. شهادت سردار فخری‌زاده هم به‌دلیل تیری بوده که به کمر ایشان اصابت کرده و موجب قطع نخاع وی شده است.

انتقام شهادت سردار سلیمانی

سردار فدوی در پاسخ به یکی از دانشجویان درباره انتقام شهادت سردار سلیمانی گفت: شیوه انتقام را ما تعیین می‌کنیم. ما آمریکایی‌ها را به خاک مذلت نشاندیم. از سال ۶۵ به بعد آمریکایی‌ها با ما مستقیماً وارد جنگ شدند و این هم در عکس‌العمل به اقدامات ما در دفاع مقدس بود و از آن زمان تا کنون همیشه همین‌طور بوده است و آنها هم نتوانستند پیروز شوند.

وی ادامه داد: یکی از وزرای دفاع آمریکا در پایگاه الظفره امارات گفته بود که “ما می‌خواهیم در برابر ایران بازدارندگی ایجاد کنیم.”، در واقع آنها به‌ازای اقدامات ما دست به کارهایی می‌زنند که ضعیف‌ترین انسانها این کار را می‌کنند و جرئت ندارند که مسئولیت آن را قبول کنند و ترامپ اولین فردی بود که این کار را کرد.

جانشین فرمانده‌کل سپاه در پاسخ به گفته‌ای دیگر درباره اینکه اگر انتقام سخت از شهادت سردار سلیمانی گرفته می‌شد ترور شهید فخری‌زاده اتفاق نمی‌افتاد، گفت: ما امروز در مرحله‌ای هستیم که دشمن به‌دنبال بازدارندگی در مقابل ما است. ما در دهه ۶۰ در مرزهای خودمان با آمریکا می‌جنگیدیم و امروز در جایی که خانه آمریکایی‌ها بود با آنها می‌جنگیم.

اگر انتقام سخت از شهادت سردار سلیمانی گرفته می‌شد ترور شهید فخری‌زاده اتفاق نمی‌افتاد؟

جانشین فرمانده‌کل سپاه در پاسخ به گفته‌ای دیگر درباره اینکه اگر انتقام سخت از شهادت سردار سلیمانی گرفته می‌شد ترور شهید فخری‌زاده اتفاق نمی‌افتاد، گفت: ما امروز در مرحله‌ای هستیم که دشمن به‌دنبال بازدارندگی در مقابل ما است. ما در دهه ۶۰ در مرزهای خودمان با آمریکا می‌جنگیدیم و امروز در جایی که خانه آمریکایی‌ها بود با آنها می‌جنگیم. /تسنیم

 

https://tavanakhabar.ir/59کپی شد!