انهدام باند سه نفره سارقان در اهواز

انهدام باند سارقان منزل در اهواز + تصاویر

فرمانده انتظامی خوزستان از انهدام اعضای باند سارقان منزل توسط پلیس آگاهی استان در شهرستان اهواز خبر داد.

سردار سید محمد صالحی در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: با توجه به وقوع سرقت از منازل توسط سرنشینان خودروهای پراید، پژو اس ال ایکس و تندر ال ۹۰ در سطح شهرستان اهواز، موضوع در دستور کار مأموران اداره مبارزه باسرقت آگاهی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی با انجام کار اطلاعاتی، باند ۳ نفره سارقان را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی، طی عملیاتی منسجم، هر ۳ نفر متهم را در مخفیگاه‌شان دستگیر کردند.

صالحی تصریح کرد: در این عملیات یک دستگاه خودروی ال ۹۰ مورد استفاده در سرقت‌ها با پلاک مسروقه توقیف که در بازرسی از آن آلات و ادوات جرم از قبیل شوکر برقی، اسپری فلفلی، ۵ جفت دستکش و… کشف شد.

وی ادامه داد: همچنین در بازرسی از مخفیگاه سارقان، اموال مسروقه شامل، مقادیری طلاجات، ۴ دستگاه تلویزیون بزرگLED، سه دستگاه لپ تاپ، یکدستگاه PS4، یک عدد دوربین دو چشمی شکاری، ۲ دستگاه دوربین عکاسی، ۲ دستگاه گوشی به همراه ۹ کارتن تلفن همراه، انواع بدلیجات،۱۶ عدد ساعت مچی، ۴۴حلقه انواع انگشتر، یکصد فشنگ جنگی و یکصد فشنگ پلاستیکی سلاح کلت کمری کشف شد.

فرمانده انتظامی خوزستان در پایان با بیان اینکه اعضای باند مزبور دارای سوابق متعددکیفری هستند، تصریح کرد: در تحقیقات به عمل آمده تاکنون ۴۱ فقره از محل‌های سرقت با حضور مالباختگان بازسازی و یکی از صحنه‌های سرقت که طی آن سارقان اقدام به ضرب و جرح مالک منزل کرده و کلیپ آن در فضای مجازی منتشرشده بود را شناسایی و بصورت مصور و مکتوب مستندسازی کردند.

https://tavanakhabar.ir/52کپی شد!