پیاده روی اربعین یک اجتماع بی‌نظیر بشری

جمال صالح زاده فرماندار شهرستان شادگان امروز در حاشیه مراسم اجتماع شرکت‌کنندگان در پیاده‌روی اربعین حسینی، در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: پیاده روی اربعین یک اجتماع بی‌نظیر بشری است.
 
وی با بیان اینکه پیاده‌روی اربعین موقعیتی برای بروز عشق و محبت مردم به اباعبدالله الحسین (ع) است افزود: نکته مهم‌تر این است که به دنبال محبت به سالار شهیدان باید از ایشان تبعیت کنیم.
 
صالح زاده ادامه داد: دشمنان تلاش کردند تا همایش بزرگ اربعین را کمرنگ کنند ولی امسال این همایش باشکوه‌تر از همیشه برگزار شد.
 
فرماندار شهرستان شادگان در پایان گفت: پیاده‌روی اربعین حسینی نمایشی از قدرت و عظمت امت اسلامی بوده که تمام فتنه‌های استکبار را خنثی کرده است.
 
لازم به ذکر است، همزمان با اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع)، همایش بزرگ پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی با حضور پر شور مردم ولایتمدار این شهرستان از شهر شادگان تا قدمگاه منتسب به حضرت اباالفضل العباس (ع) برگزار شد.
 
امسال مراسم راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی بسیار پر شور برگزار شد، تا مردم شهرستان شادگان اوج ارادت خود را به سرور و سالار شهیدان ابراز کنند.
 
استقرار موکب هایی که در طول مسیر پیاده‌روی از عزاداران حسینی پذیرایی می‌کردند حال و هوای خاصی به این مراسم بخشیده بود.

https://tavanakhabar.ir/510کپی شد!