معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان:

مدیر غیر جهادی در خوزستان جایی ندارد

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان گفت: مدیری که نتواند براساس مدل و روحیه جهادی در خوزستان فعالیت کند، قطعاً جایگاهی در استان ندارد.

عبدالرضا سیفی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: خوزستان دارای ظرفیت‌های بالای اجتماعی و فرهنگی است و نیازمند فعال سازی این ظرفیت‌ها هستیم.

وی افزود: اقدامات و برنامه‌ریزی صورت گرفته برای خوزستان گواهی از آینده روشن و امید بخش است و سال‌های پیش رو سال رونق و بهروزی خوزستان خواهد بود.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان به تلاش و همت مدیران در بخش‌های مختلف اشاره کرد و گفت: در بخش‌های سلامت نیز پروژه درمانگاه تخصصی تأمین اجتماعی خوزستان پس از سال‌ها با یک روحیه جهادی در اختیار مردم قرار گرفت.

سیفی با اشاره به افتتاح طرح آبرسانی غدیر در خوزستان گفت: اتمام این طرح با این سرعت و دقت و در این مدت کم در ابتدای دولت سیزدهم اقدامی ارزشمند است.

وی ادامه داد: طرح مذکور اگر با سرعت و همت قبل ادامه پیدا می‌کرد در بهترین حالت چهار سال آینده امکان بهره برداری می‌شد ولی جوانان متخصص ایرانی و خوزستانی نشان دادند با روحیه جهادی می‌شود که این پروژه عظیم را در طرف ۱۰ ماه به سرانجام رساند.

سیفی بیان کرد: ابر پروژه غدیر یک مدل از کار جهادی با برنامه و هدفمند است که دولت سیزدهم در عرصه عمل آن را محقق کرد.

وی افزود: روحیه حاکم بر دولت سیزدهم روحیه جهادی و عمل کردن است و امروز مسائل کشور و خوزستان با کار عادی قابل حل شدن نیست و برای غلبه مشکلات تلنبار شده از قبل باید شبانه روزی و با روحیه جهادی مجاهدت کرد.

سیفی با اشاره به صحبت‌های رئیس جمهور در افتتاح طرح آبرسانی غدیر گفت: افتتاح این پروژه و انتظارات رئیس جمهور، کار مدیران و مسئولان را در استان سنگین کرده و باید بتوانیم این مدل را در طرح‌های آبفا، نفت، کشاورزی و صنعت خوزستان عملیاتی کنیم.

وی با اشاره به تاکید استاندار بر عمل جهادی در مجموعه‌های استان گفت: مدل ارزیابی مدیران استانی در خوزستان طبق کار جهادی است و مدیری که نتواند بر اساس مدل و روحیه جهادی در خوزستان فعالیت کند، قطعاً جایگاهی در استان ندارد.

https://tavanakhabar.ir/472کپی شد!