وضعیت فجیع کشتارگار مرکز استان خوزستان!

خبرنگار صدا و سیمای خوزستان به کشتارگاه کلان شهر اهواز رفته و گزارشی از شرایط فجیع آن تهیه کرده است.

خبرنگار صدا و سیمای خوزستان به کشتارگاه کلان شهر اهواز رفته و گزارشی از شرایط فجیع آن تهیه کرده است؛ اما پس از به تصویر کشیدن قسمتی از اقدامات غیر قانونی و غیر بهداشتی آشکار بر علیه سلامت عمومی جامعه، بخاطر برخورد حراست کشتارگاه، مجبور به ترک محل می شود.

لازم به ذکر است که هر روز پروسه ذبح و آماده سازی گوشت توسط مسئولان مربوطه، از نظر شرعی و بهداشتی مورد نظارت و برسی گرفته و تایید می شود!

این وضعیت تنها مرکز کشتار دام در مرکز استان خوزستان، با وجود مستقر بودن ارشدترین ارگان ها و نهادهای اجرایی و نظارتی استان در اهواز است!

در ادامه، این گزارش که یادآور تصاویری از جوامع بدوی در اعصار گذشته تاریخی است را ببینید:

https://tavanakhabar.ir/338کپی شد!
۲
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • دادستان مرکز استان در بازدید از کشتارگاه دام اهواز، پیمانکار را روانه زندان کرد مجموعه رسانه ای توانا […] ترور رهبری اقدام کرد! مدیرکل بازداشت شده کیست؟ وضعیت فجیع کشتارگار مرکز استان خوزستان! مکالمه عجیب و مشکوک رئیس کمیته بدوی در فدراسیون […]
  • دادستان مرکز استان در بازدید از کشتارگاه دام اهواز پیمانکار را روانه زندان کرد مجموعه رسانه ای توانا […] ترور رهبری اقدام کرد! مدیرکل بازداشت شده کیست؟ وضعیت فجیع کشتارگار مرکز استان خوزستان! مکالمه عجیب و مشکوک رئیس کمیته بدوی در فدراسیون […]
منتشر شده۲