بازجویی مسئول باغیرت از پیرزن فقیر روستایی!

 

پیرزن فقیر ساکن روستای “بنِ پیر باباکلان” از توابع
شهرستان گچساران با انتشار فیلمی از نداشتن کولر گله می کند؛ و پس از مدتی مسئولی به قصد مچ گیریِ این پیرزن با همراهان خود در محل جرم این مفسد اقتصادی حاضر می شود!

مدتی پیش یکی از اعضا شورای روستای بن پیر باباکلان از توابع شهرستان گچساران، از خانم سلمانی پیرزن ساکن روستا ویدیویی منتشر می کند که این پیرزن از نداشتن کولر گله کرده و درخواست کمک می کند.
با انتشار ویدئو در فضای مجازی، گویا خَیری نسبت به تعمیر کولر خانه این پیرزن اقدام می نماید؛ و حالا مسئولی با همراهانش به شیوه ی نیروهای ویژه مبارزه با تروریست به خانه پیرزن رفته اند و بدون اجازه به برداشت فیلم از زندگی او پرداخته و پیرزن تنها و بی نوا را بازجویی می کنند تا به مردم ثابت کنند خانم سلمانی یک شیاد دروغگو است!

مسئول محترم با همراهان خود در حالی که انگار شیر شکار کرده اند، با دست شانه های نحیف پیرزن را گرفته و می‌چرخاند که چهره ی این اختلاسگر بیت المال در فیلم بهتر دیده شود؛ و مثل یک نیروی واکنش سریع بدون اجازه صاحبخانه و با کفش به داخل خانه ی این پیرزن قشقایی می‌پرد و به زیر و رو کردن وسایل و توضیح دادن زندگی اش می پردازند تا مردم کشور بدانند یکی از عوامل پایمال شدن حق ملت چگونه و با چه ترفندی قصد داشته یک کولر آبی برای خودش دست و پا کند!

https://www.instagram.com/invites/contact/?i=6rln897bac51&utm_content=omks0sf

https://tavanakhabar.ir/251کپی شد!
۴

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • کمال بخاطر اینکه جایگاهشو از دست نده بخاطر سهل انگاری چطوری سراسیمه هجوم برده به خانه ی این پیرزن که کمر برای راست کردن نداره
    • نیما قاسمی دشمنان اصلی انقلاب و کشور همچین افرادی با روحیه ی اشرافی و متکبرشان هستند.
  • کمال اصلا درب یخچالشو باز کردی خجالت نکشیدی؟
    • نیما قاسمی والا من که فیلمو نگاه میکردم شرمگین شدم! خدا رو شکر مدیرکل کمیته امداد استان کهگلویه و بویراحمد، این فرد رو از جایگاهش پرت کرده بیرون. خدا توفیف بده به اون مدیرکل
منتشر شده۴