پشتیبانی سازمان منطقه ویژه پتروشیمی از خدمت‌رسانی در شلمچه

رئیس شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: امسال نیز مجتمع های پتروشیمی در قالب مسئولیت اجتماعی خود تقویت زیرساخت های پیاده روی اربعین حسینی در مرز شلمچه را مورد تاکید قرار داده و مصوب نمودند

به گزارش روابط عمومی و دبیرخانه مسئولیت اجتماعی منطقه ویژه اقتصادی پتروشمی، دکتر پیام برزگر در نودوچهارمین نشست شورای راهبردی شرکت های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی اظهار داشت: پیاده‌روی اربعین حرکتی بزرگ در مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی است و در همین راستا زمینه خدمت رسانی به زائران اربعین امام حسین(ع) امری مقدس و ضروری است.
وی ادامه داد: به همین منظور مدیران عامل شرکت های پتروشیمی تسهیل در امر خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی را با جدیت در دستور کار قرار خواهند داد.
مدیرعامل سازمان منظقه ویژه اقتصادی پتروشیمی خاطرنشان کرد: با تاکید وزیر محترم نفت و مهندس شاهمیرزایی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و تصویب شورای راهبردی با برنامه ریزی و هدفگذاری بلند مدت، پروژه ایجاد مجتمع رفاهی و خدماتی زائرین در موقعیت قمر بنی هاشم (ع) و ایجاد زیرساخت های رفاهی در محل موکب حضرت علی اکبر (ع) مربوط به کارکنان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، رقم خواهد خورد.
برزگر در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت انجام پشتیبانی لجستیکی از زائران اربعین حسینی تاکید کرد و گفت: بهبود خدمات رسانی به زائران از جمله موارد مورد تاکید وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی است که باید همواره مورد توجه جدی قرار گیرد.
وی تصریح کرد: با همکاری بین بخشی که با دیگر دستگاه های اجرایی استان و شهرستان صورت می گیرد، بخشی از امکانات مجتمع های پتروشیمی در ارائه خدمات به زائران اختصاص می یابد.

فرماندار شهرستان بندر ماهشهر نیز در این نشست به پیش بینی افزایش زائران اربعین حسینی امسال نسبت به سال های گذشته اشاره کرد و گفت: با توجه به تعویق مراسم پیاده روی اربعین در دو سال اخیر، قطعا امسال استان خوزستان شاهد پذیرش تعداد قابل توجهی از زائران حسینی(ع) خواهد بود.
فریدون بندری با تاکید بر اینکه موقعیت قمر بنی هاشم (ع) شهرستان بندر ماهشهر در مسیر بخش قابل توجهی از زائران اربعین حسینی است گفت: از شرکت های پتروشیمی خواسته می شود تا در تامین نیازهای زیرساختی این محدوده از مسیر زائران همچون گذشته مشارکت ارزنده و مطلوبی داشته باشند.

https://tavanakhabar.ir/215کپی شد!