ساخت ۲۵ واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی بندرماهشهر برای محرومین

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بندر ماهشهر از افتتاح و بهره برداری ۲۵ واحد مسکونی محرومین خبر داد.

به گزارش تواناخبر، به مناسبت ایام هفته دفاع مقدس و به همت بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج بندر ماهشهر و با حضور مسئولان شهرستان کلید ۲۵ واحد مسکونی در شهرک شهید رجایی، شهرک طالقانی و شهر چمران به خانواده‌های مستضعف تحویل داده شد.

سرهنگ پاسدار امیر قمر زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بندر ماهشهر در حاشیه این برنامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس افزود: محرومیت زدایی در اولویت‌های برنامه‌های بسیج و سپاه قرار داد و کمر همت برای خدمت به محرومان و مردم بسته و هیچگاه کوتاه نمی‌آید.

وی گفت: رسالت بسیج محرومیت زدایی در عرصه‌ها و زمینه‌های مختلف می‌باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بندر ماهشهر خاطر نشان کرد.
زدودن غبار ومحرومیت ازچهره روستا‌ها وقشرضعیف جامعه از وظایف اصلی بسیج وگروه‌های جهادی بوده که الحمدالله در طول یک دهه اخیر کارنامه خوبی از خود به جا گذاشتند.

سرهنگ قمر زاده گفت؛ با افتتاح این منازل این منازل بخشی از محرومیت زدایی رفع شد و این عزیزان نیازمند صاحب خانه شده اند.

https://tavanakhabar.ir/1671کپی شد!
۱
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • حميدرضا نظري به نام خداوند عشق و زیبایی سردبیر فرهیخته و گرامی با سلام و عرض ادب، احتراما ضمن سپاس فراوان به خاطر انتشار مطالب قبلي بنده، اينك متن "سمفوني شگفت انگيز شب و شيدايي"جهت باز نشر، به همه نیک اندیشان شایسته وادی قلم در آن سایت وزین تقدیم می گردد. سلامت و سرافراز باشید https://harftaze.ir/%d8%b3%d9%85%d9%81%d9%88%d9%86%db%8c-%d8%b4%da%af%d9%81%d8%aa-%d8%a7%d9%86%da%af%db%8c%d8%b2-%d8%b4%d8%a8-%d9%88-%d8%b4%db%8c%d8%af%d8%a7%db%8c%db%8c/
منتشر شده۱