گدای میلیونر امیدیه ای دستگیر شد

ژولیده ی میلیونر پس از ۱۳ سال گدایی در امیدیه دستگیر شد.

به گزارش تواناخبر، روابط عمومی شهرداری امیدیه اعلام کرد: فردی که با ظاهری ژولیده در خیابان های شهر امیدیه به مدت ۱۳ سال گدایی می‌کرد توسط عوامل این شهرداری و با همکاری پلیس دستگیر شد.

این فرد در زمان دستگیری ۳۵ میلیون ریال وجه نقد به همراه داشت ضمن اینکه در دو حساب بانکی نیز ۸۴۰ میلیون تومان سپرده گذاری کرده است.

در راستای جمع آوری متکدیان و انتقال آنها به زادگاهشان، عوامل شهرداری امیدیه این فرد را که با ترفندهای مختلف از مردم پول دریافت می‌کرد در خیابان کانال در هفته جاری دستگیر کردند.

این گدا که خود را «اسماعیل» معرفی کرده بود گفته است اهل یکی از شهرهای همجوار امیدیه و مجرد است و فقط برادری دارد که او از گدایی کردنش خبر دارد چون پول‌هایش را به او می‌دهد تا برایش در بانک نگهداری کند.

شمارش پول‌هایی که در جیب و آستر کت و کاپشن مرد پنهان شده بود، آغاز شد و مبلغ ۳۵ میلیون ریال شامل چک پول و اسکناس شمارش شد.

به رغم تلاش ماموران برای شمارش مقداری پول‌های مچاله شده بدلیل فرسوده بودن اسکناس‌ها و بر اثر بارندگی‌های اخیر به هم چسیده بودند که به راحتی قابل شمارش نبودند.

در همین راستا ۹ کیلو و سیصد گرم اسکناس غیر قابل شمارش از این گدا توسط ماموران صورتجلسه و اسکناس‌ها و گدای پولدار به کلانتری تحویل داده شد تا وضعیت وی از طریق مراجع قضایی مشخص شود.

/پایان پیام

https://tavanakhabar.ir/1521کپی شد!