علی البدل دوم به شورای بندرماهشهر خواهد رفت

شنیده ها از این حکایت دارد که علی البدل دوم شورای اسلامی شهر بندرماهشهر به زودی سوگند یاد خواهد نمود.

به گزارش تواناخبر، اخبار غیر رسمی از این حکایت دارد که در پی استعفا قریب الوقوع یکی از اعضا شورای اسلامی بندرماهشهر بنا به عذری که از آن تحت عنوان مشکلات شخصی یاد خواهد شد، “ابراهیم عساکره” عضو علی البدل دوم شورا با ادای سوگند به شورای اسلامی بندرماهشهر ورود پیدا خواهد کرد.

پیشتر در تابستان ۱۴۰۰ نیز در زمانی که “جلال دریس” پس از راهیابی به شورا به عنوان منتخب اول، در همان ابتدای کار توسط هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور در صلاحیتش تجدید نظر شد؛ علی البدل دوم خود را برای حضور در شورا آماده می کرد که با پیگیری های جلال دریس و صدور حکم دیوان عدالت اداری، دریس توانست پس از ۲_۳ ماه کرسی خود را پس بگیرد و رسما بعنوان عضو شورای اسلامی بندرماهشهر سوگند یاد کند.

پیش از چالشی که برای جلال دریس بوجود آمد؛ “محمدتقی آلبوغبیش” نیز که به عنوان منتخب اول به شورای اسلامی بندرماهشهر راه پیدا کرده بود، در همان ابتدا به دلایل شخصی از حضور در شورا استعفا داد و “امین بهبهانی اسلامی” که عضو علی البدل اول شورای اسلامی بندر ماهشهر بود، به شورا راه پیدا نمود.

لازم به ذکر است که مجموعه شهرداری و شورای شهر بندرماهشهر این روزها شرایط مطلوبی را پشت سر نمی گذارد؛ تا آنجا که به نظر می رسد با حضور بازرس با تجربه و برسی اسناد مالی و …، اتمسفری سنگین در شهرداری ایجاد شده که موجب رکود در انجام برخی امور گردیده است.

مهدی محمدی دادستان بندر ماهشهر در ۱۱ تیرماه گذشته از کشف شبکه زمین‌خواری در شهرداری ماهشهر و بازداشت جمعا ۸ نفر از کارکنان و عوامل بیرونی این شبکه خبر داد؛ و در ۸ مردادماه نیز بازداشت ۲ نفر دیگر از کارکنان شهرداری را رسانه ای نمود.

دادستان عمومی و انقلاب بندرماهشهر اتهام این افراد را اختلاس توام با جعل اوراق رسمی، ارتشا، استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری و انتقال مال غیر دانست.

تواناخبر به مخاطبین و شهروندان بندرماهشهر پیشنهاد می کند که در صورت اطلاع از هر گونه زمین خواری و اشغال اراضی شهری؛ یا تغییر کاربری های غیر قانونی و تبدیل غیر قانونی فضاهای شهری(فضای سبز، محل تردد و …) به ملک تجاری، مسکونی و … که شائبه ی هماهنگی و حمایت برخی کارکنان دولت در آن دیده می شود را به دستگاه های نظارتی و مراجع ذی صلاح گزارش دهند.
/تواناخبر

https://tavanakhabar.ir/1275کپی شد!
۱
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • عضو شورای بندرماهشهر استعفا داد/علی البدل دوم به شورا می‌رود - تواناخبر […] خوزستان و آئین های عاشورایی» در اهواز برگزار شد علی البدل دوم به شورای بندرماهشهر خواهد رفت ۱۱ کشته و زخمی در نزاع خونین دو طایفه خوزستانی […]
منتشر شده۱ اسپم۱